Перереєстрація та новий склад Правління УФФ

Жовтень 19, 2019
Після тривалої перерви відбулося установче засідання Правління ГО «Український філософський фонд» (УФФ) та обраний новий склад Правління.

До складу нового Правління увійшли відомі філософи, керівники філософських інституцій та ініціатив, щиро віддані справі піднесення публічноі ролі і значення філософії в демократичних та проєвропйських перетвореннях України: Олег Білий, Ірина Голубович, Анатолій Карась, Вахтанг Кебуладзе, Олександр Комаров, Анатолій Конверський, Марія Култаєва, Костянтин Сігов, Маріна Ткачук, Олег Хома та Євген Бистрицький.

Президентом обрано Євгена Бистрицького.

Учасники засідання зазначили об’єктивні складності, які переживає філософська галузь національноі освіти. На думку нового президента Фонду Євгена Бистрицького, значною мірою це є наслідоком девальвації критичного мислення та слабкої орієнтації на аргументативний дискурс, особливо серед представників політичного класу.

Правління УФФ підкреслило необхідність гуртування провідної філософської спільноти для відстоювання інтелектуального значення філософського знання в освіті і публічній сфері України. Були визначені стратегічні напрямки діяльності УФФ. На сьогодні головним питанням початку активної роботи УФФ є залучення ресурсів для його ефективної життєдільності.

Інформація про заплановані заходи та ініціативи Правління буде відкрито оприлюднюватися.

Нагадаємо, що станом на кінець 2019 року УФФ має місцеві осередки у 15 областях та Києві. Також у складі УФФ діє *9 науково-дослідницьких товариств. Членами Фонду є понад 400 дослідників та викладачів філософії з різних регіонів України.